Collage, Design
komentarzy 6

Złote Uchwyty Ikea

Złote Uchwyty www.collagedesign.pl

Niedawno pisałam Wam o tegorocznej kolekcji Ikea PS – „Ikea PS 2017” , pokazałam wtedy zestawienie wartych uwagi z mojego punktu widzenia produktów, które ukazały się w tej kolekcji. Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić inny ciekawy produkt tej firmy, który właśnie wszedł do salonów – są to złote uchwyty z serii Bagganäs.

 Złote uchwyty

   W piątek mogliście zobaczyć na blogu piękną błękitną łazienkę – „Błękitna Łazienka”, w której wykorzystano fantastyczną złotą armaturę. Przy okazji tamtego wpisu, zdarzyło mi się trochę ponarzekać na brak dostępności takiej złotej armatury w Polsce. Często pokazuję Wam na blogu wnętrza, w których pojawiają się złote dodatki zdając sobie sprawę, że w naszym kraju niestety wciąż są one trudno dostępne lub kosztowne. Dlatego cieszę się, że IKEA wprowadziła do swoich salonów nowość – kolekcję Bagganäs, w kolorze mosiądzu. Za granicą dostępne są również uchwyty, u nas niestety na razie tylko gałki (za to w trzech kształtach). Mam nadzieję, że z czasem i u nas pojawią się mosiężne uchwyty! Kolekcja gałek i uchwytów Bagganäs występuje również w innych wariantach kolorystycznych – czarnym i stalowym. Teraz ładne, złote uchwyty będą w Polsce o wiele łatwiej dostępne! 

   To co, planujecie już projekt kuchni z ich użyciem? Podoba Wam się ta kolekcja? Czekam na Wasze komentarze!

   Zapraszam Was także na mój Instagram oraz Fan Page na Facebooku , gdzie piszę o remoncie mojego mieszkania i publikuję zdjęcia, których nie znajdziecie na blogu:)

AUTOR: Gabriela Huzarska
FOTO: IKEA
ŹRÓDŁA: IKEA

Złote Uchwyty www.collagedesign.pl

Złote Uchwyty www.collagedesign.pl

Złote Uchwyty www.collagedesign.pl

Złote Uchwyty www.collagedesign.pl

Złote Uchwyty www.collagedesign.pl

Złote Uchwyty www.collagedesign.pl

 • Piękne są te uchwyty! Zdecydowanie rozszerza to możliwości aranżacji kuchni z Ikei. Skubańce 🙂

  • Prawda? Ja pomyślałam „wreszcie” jak tylko je zobaczyłam i pomyślałam, że muszę Wam je tu pokazać!

   • Iza Pieczatka

    pytanie czy te galki utrzymaja swoj kolor po roku uzytkowania skoro jest napisane mosiadz i powloka akrylowa..adesign faktycznie suoer sama takich szukam

 • sonia

  Nooo, bez kokieterii. Zamieniłabym bez zastanowienia swoje frezowane szafki na szafki z takimi uchwytami.. I z armaturą w łazience to samo..
  No ale cóż, młodym się było, głupim 😉

  • To chyba taki odruch bezwarunkowy ;P – sama zaczęłam się zastanawiać gdzie mam w mieszkaniu jakieś uchwyty do wymiany…

   • sonia

    Nieee u mnie to odruch taki że nie znoszę mojej kuchni 😀